Forum o grze counter strike

Forum o grze counter strike

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-16 20:18:24

Voodoo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 11
Punktów :   

Cenne rady

Wszystkie moje porady jakie udzielam są sprawdzone w prawdziwym życiu jak i samej grze (tu akurat przez mnie). Nie udzielam ich z nikąd, najczęściej to żywo przeniesione słowa z ust profesjonalistów, takich jak: dr.A.Bryl czy instruktorzy SAS lub innych jednostek specjalnych. Postanowiłem udostępnić wam kilka podstawowych pojęć wyznawanych przez w/w.

# Drzwi i okna to śmierć. Staraj się jak najszybciej omijać te punkty. Przeciwnik ma taktyczna przewagę, gdyż obstawia wejścia do pomieszczeń. Twoje ruchy powinny być natychmiastowe i dobrze przemyślane. Dlatego najlepiej pocwiczyć sobie wcześniej na pustej mapie.

# Omijaj otwartych przestrzeni w postaci rozległych aren czy pól. Jest to dla snajpera najłatwiejszy i najpewniejszy cel. Jeżeli najbliżej twego miejsca niema żadnej innej mozliwości postaraj sie wyobrazic sobie jak ma wyglądać twój ruch.

# Zmienianie magazynków; ja robie to w następujący sposób: po każdej wymianie ognia nawet jeżeli wystrzeliłem tylko 5 kul to dla mnie jest to aż 5 kul, gdyż często tylko tyle potrzeba by zabić przeciwnika. Pozycja przy zmienianiu powinna być kuczna ( crouch ). Postaraj się zawsze za coś schować; mapy oficjalne w CS maja bardzo dużo skryznek czy jakichś wzniesien za którymi możesz sie sukcesywnie schować.

# Uzbrojenie proporcjonalnie do akcji (szturmowe): Nasz polski GROM twierdzi, że do walki w terenie niezabudowanym najlepiej sprawdza sie stary "kałach", do typowo budynkowych akcji doskonaly jest mp5. natomiast bronią "combi" nalezy uznac m4a1..szkoda tylko ze m4a1 to tak naprawde m4..ten brak celownika jednak szpeci karabinek. doskonala bronia defensywna jak rownierz ofensywną jest STEYR AUG ktory posiada straszliwą siłę ognia.

# Uzbrojenie proporcjonalnie do akcji (defensywno/snajperskie): dla obrońców polecam ak-47 oraz m4. Pistolety typu Uzi czy beretta 92f nie zdają egzaminu, a co najwyżej są ładnie wyglądającym dodatkiem. Tudzież z racji swej uniwersalności polecam mp5. Do akcji snajperskich nalepszym wydaje się być karabin "6". Warfare . Przeważnie jeden strzał, jeden zabity. Muszę się przyznać, że z tej broni udało mi się kiedyś zastrzelić 3 stojących za sobą terrorystów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolves.pun.pl www.weareemo.pun.pl www.wyspakhorinisrp.pun.pl www.bractwo-neonii.pun.pl www.cs-hooligans.pun.pl